Bielizna na smartfon

Tylko w Japonii: gacie na smartfon

Japonia to kraj mocarnych smartfonów i… dziwacznych pokrowców. Jeden z tamtejszych producentów rozpoczął właśnie sprzedaż etui na smartfon, w kształcie majtek.

Bielizna na smartfon

Bielizna dla smartfonów to już (niestety) rzeczywistość. Etui o nazwie SmartPants można kupić kształtach, przypominających slipy, stringi oraz bokserki. Według producenta tych niecodziennych majtek, firmy Bandai, etui ma chronić intymne części naszej słuchawki, czyli… przycisk Home (najprawdopodobniej przed przypadkowym wciśnięciem). SmartPants został wyceniony na 200 japońskich jenów, czyli około 7 zł (tanio, jak na Japonię).

Szczerze mówiąc nie wiem, po co miałbym kupować tego typu akcesorium do mojego smartfona. Jeśli jednak ktoś aż tak zżył się ze swoim „maleństwem”, że czuje potrzebę jego przystrojenia – to nic nie stoi na przeszkodzie, aby ubrać go w stosowne „majty”. Co ciekawe, przedsprzedaż SmartPants uruchomiona przez Bandai, skończyła się bardzo szybko, gdyż ludzie w bardzo krótkim czasie wykupili całą, planowaną dostawę. Wszystko wskazuje na to, że po pokrowcach-skarpetach szykuje się nam kolejny, rynkowy hit. Nie zdziwcie się więc, jak jadąc np. autobusem zobaczcie nastolatkę, która swojego iPhone’a ubrała w stringi (albo bokserki, w zależności od orientacji seksualnej smartfona).

Źródło: PhoneArena