Burn The Rope

Uzależniająca gra Burn the Rope wreszcie na Android

Miło jest wiedzieć, że gry, które były dotychczas dostępne wyłącznie na system Apple iOS – teraz wychodzą też na Android. Jednym z takich tytułów, jest bardzo wciągająca gra logiczna Burn the Rope ze studia Big Blue Bubble.

Burn The Rope


O co chodzi w grze? Odpowiedź jest prosta – aby spalić tyle liny, ile zdołamy – niestety wykonanie nie jest już takie łatwe. Na każdym poziomie gry mamy do spalenia linę, która jest ułożona w przeróżne kształty. Co ciekawe – po zapaleniu liny musimy tak obracać telefonem, aby płomień ognia był zawsze skierowany w kierunku liny – inaczej ogień zgaśnie a my przegramy. Ogień pali się zawsze do góry – więc zadanie robi się dość skomplikowane.

Gra jest wyjątkowo wciągająca i z biegiem czasu robi się coraz bardziej skomplikowana. Do poziomów dochodzą różnego rodzaju robale, które zaczynają w przeróżny sposób oddziaływać na linę, np. wybuchają, strzelają elektrycznością itp. Zresztą – zamiast czytać, lepiej pooglądajcie gameplay na poniższym filmie, wtedy najlepiej zrozumiecie o co chodzi w grze.

Najlepsze jest to – że Burn the Rope to gra darmowa, więc nie macie nic do stracenia, ściągajcie i grajcie. Link do gry jak zwykle w źródle, miłego palenia liny.

Źródło: Burn the Rope