vaio – logo

VAIO zaprezentuje na targach CES swoje smartfony?

VAIO kojarzy się wam zapewne z japońską firmą Sony, jednak osoby nieco bardziej zagłębione w losy gigantów elektroniki użytkowej wiedzą, że marka ta została sprzedana na rzecz funduszu inwestycyjnego Japan Industrial Partners. Według najnowszych doniesień, VAIO będzie chciało niedługo zaprezentować nową linię smartfonów.

vaio_logo

Znaczki VAIO mogliśmy do tej pory znaleźć jedynie na komputerach przenośnych, jednak jak wskazują ostatnie informacje, niewykluczone, że już w najbliższym czasie pokazane światu zostaną smartfony sygnowane tym właśnie logo. Mówi się ponadto, że stanie się to już na zbliżających się targach CES 2015, które startują dokładnie za tydzień.

Nie dotarły do nas żadne konkretne informacje odnośnie nowej linii mobilnych urządzeń VAIO, ale spekulować możemy, że przekątne ich ekranów nie będą przekraczać pięciu cali, a pracować będą pod kontrolą systemu Android.

Abstrahując od marki VAIO, warto także poświęcić chwilę jej poprzedniemu właścicielowi, który na targach CES 2015 może także pokazać kilka innowacyjnych i ciekawych rozwiązań. Cały technologiczny świat oczekuje tajemniczego, cienkiego smartfona od Sony oraz rozwiązania zagadki, która kryje się pod hasłem „Welcome to the New World”.  Czy VAIO faktycznie zaprezentuje w Las Vegas swoje smartfony i dołączy do walki o klientów w zupełnie nowym dla siebie segmencie rynku smartfonów? Śledźcie SmartFan.pl, a z pewnością uzyskacie odpowiedź na to pytanie.