BBK Vivo X3 – krojenie warzyw

Vivo X3 – smartfon tak cienki, że można nim kroić warzywa

Wyprodukowany przez chińską firmę BBK smartfon Vivo X3 w dniu premiery będzie najprawdopodobniej najcieńszym smartfonem na świecie. Firma BBK już rozpoczęła promocję swojego urządzenia, w której występuje on w roli… noża do warzyw.

BBK Vivo X3 - krojenie warzyw

Jak sami możecie zobaczyć firma BBF wykonała kawał dobrej roboty i tak zedytowała zdjęcia, że wszystko wygląda jakby faktycznie były one krojone Vivo X3. Zastanawiacie siępewnie, jak cienki jest ten smartfon? Według danych podawanych przez producenta mierzy on zaledwie 5.6mm grubości. Jeśli urządzenie faktycznie będzie aż tak cieniutkie, to z pewnością uzyska miano najcieńszego smartfona na świecie.

BBK Vivo X3 - krojenie warzyw 2

Co ciekawe, pomimo tak niewielkich gabarytów BBK upchnęło w Vivo X3 5″ ekran Full HD, czterordzeniowy chipset MTK MT6589T (cztery 1.5GHz rdzenie Cortex-A7 oraz grafika PowerVR SGX544 @ 357 MHz), 13MP kamerę główną i 5MP kamerkę z przodu. W sprzedaży mają być tak naprawdę dwie wersje urządzenia – z 2,000mAh baterią (ta ma mierzyć 5.6mm grubości) oraz z 2,500mAh ogniwem (grubość Vovo X3 zwiększy się wtedy do 5.9mm). Chiński producent zadbał również o dźwięk, umieszczając w smartfonie chip audio DAC ES9018 oraz system Xtudio.

BBK Vivo X3 - krojenie warzyw 3

Kiedy ten „nowoczesny nóż do krojenia warzyw” zostanie oficjalnie zaprezentowany? Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że debiut nastąpi 22 sierpnia. Niestety nie mamy raczej co liczyć na to, że BBK wprowadzi urządzenie na globalne rynki. Z jego dobrodziejstw będą zapewne mogli korzystać wyłącznie Chińczycy, a u nas będzie go można dostać wyłącznie za pośrednictwem importerów.

Źródło: MTK