Xperia SP i Xperia L – na spisie

Wkrótce nowe smartfony od Sony – Xperia SP (C530X HuaShan) oraz Xperia L (C210X)

Wszystko wskazuje na to, że Sony planuje wypuścić na rynek kolejne smartfony – modele Xperia SP (C530X HuaShan) oraz Xperia L (C210X). Co o nich wiemy?

Xperia SP i Xperia L - na spisie

Niestety w tej chwili nie ma żadnych, nawet nieoficjalnych zdjęć tych urządzeń. Wiemy za to co nieco o ich specyfikacjach. Xperia SP ma być telefonem wyposażonym w ekran HD 720p (nie wiadomo, jakiej wielkości), dwurdzeniowy procesor Krait (chipset Qualcomm Snapdragon S4 Pro MSM8960T) o taktowaniu 1.7 GHz, grafikę Adreno 320 oraz łączność LTE. Model SP będzie prawdopodobnie działać pod kontrolą systemu Android 4.1.2 Jelly Bean.

Drugi ze smartfonów, Sony Xperia L – ma nieco gorszą specyfikację. Znajdziemy tu dwurdzeniowy 1 GHz chipset Snapdragon (MSM8227 lub MSM8627), ekran o rozdzielczości FWVGA (480 x 854), grafikę Adreno 305 oraz system Android 4.1.2 Jelly Bean.

Kiedy te dwa, tajemnicze urządzenia zostaną pokazane? Sony na targach CES 2013 zaprezentowało już swoje flagowe smartfony, Xperię Z i ZL. Jest więc wysoce prawdopodobne, że japoński producent Xperię SP i L pokaże na zbliżającym się MWC 2013. Czy tak będzie w istocie? Przekonamy się w okolicach 25 lutego.

Źródło: Xperiablog.net


  • Nazir

    Czyli dalsze mydło i powidło odgrzewanych kotletów aby golić naiwnych na zakup , zamiast zrobić dla wszystkich aktualizacje poprawki łatki oraz optymalizację tego badziewia android z nakładką od Sony co wcześniej sprzedali