Kyocera Hydro Plus

Wodoodporny Kyocera Hydro Plus dostępny w sprzedaży

Kyocera jest marką znaną z produkowania wodoodpornych smartfonów sprzedawanych w bardzo niskiej cenie. Osoby prowadzące aktywny tryb życia, nie mające zarazem zbyt wygórowanych wymagań dotyczących specyfikacji technicznej, mogą zainteresować się najnowszym urządzeniem tej marki – Kyocera Hydro Plus.

Kyocera Hydro Plus

Smartfon zalicza się oczywiście do grona budżetowców, gdyż kosztuje zaledwie 139 dolarów (czyli około 425zł). Jego największą zaletą jest zgodność ze stopniami ochrony przed wodą IPx5 oraz IPx7, które zdaniem producenta chronią go przed strumieniem wody oraz pełnym zanurzeniem na głębokości jednego metra trwającym nawet pół godziny.

Kyocera Hydro Plus wyposażony został ponadto w 3,5-calowy wyświetlacz IPS HVGA o niskiej rozdzielczości 320×480 pikseli, procesor Qualcomm Snapdragon MSM8655 taktowany z częstotliwością 1Ghz oraz 512MB RAM. Znajdziemy tutaj również 3,2MP kamerę z lampą błyskową, 2GB miejsca na pliki użytkownika oraz slot na karty pamięci microSD (do 32GB). Smartfon działa w oparciu o system Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich. Urządzenie nie może się oczywiście poszczycić modułami takimi jak NFC czy LTE.

Kyocera Hydro Plus - przód i tył

Kyocera Hydro Plus jest już piątym modelem serii „Hydro”, która zdaniem producenta zaskarbiła sobie zaufanie klientów przede wszystkim wytrzymałością na działanie wody. Jest to z pewnością ciekawa propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wytrzymałe, wodoodporne telefony, a nie mają jednocześnie wysokich wymagań w kwestii specyfikacji, która ma przecież ogromny wpływ na cenę.