Asus Zenfone 6

Wszystkie ZenFone mogą liczyć na Android 5.0 Lollipop?

Asus jest znany z tego, że chociaż po dłuższym czasie, to i tak w końcu aktualizuje swoje smartfony do najnowszej wersji Androida. Wygląda na to, że firma planuje kolejną falę aktualizacji – tym razem do Android 5.0 Lollipop. Które sprzęty tego producenta mogą liczyć na najnowszą odsłonę Andka?

Asus - Android 5.0 Lollipop

Jak sami możecie zobaczyć na powyższym zestawieniu, Lollipop dostaną takie urządzenia, jak ZenFone 4, ZenFone 5, ZenFone 6 oraz ZenFone 5 LTE. Oprócz serii ZenFone, na nowy soft liczyć może także PadFone S oraz PadFone Infinity 2. Co do terminów, wszystkie sprzęty (nie licząc Infinity 2) dostaną Lollipop w kwietniu 2015 roku, podczas gdy Infinity 2 zostanie zaktualizowany w czerwcu 2015 roku.

Spodziewamy się, że upgrade do Androida 5.0 Lollipop dostanie dużo więcej sprzętów firmy Asus, jednak informacje na ten temat zostaną ujawnione nieco później. Pamiętajcie oczywiście, że powyższe informacje nie mają jeszcze charakteru oficjalnego, więc równie dobrze mogą być zupełną nieprawdą. Traktujcie je więc z dużym przymrużeniem oka.


 • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Mój Zenfone2 nadal na Lollipop5.0 i nie wiadomo kiedy dostanie Marshmallow6.0.1 a o Nougar można już zapomnieć od Asus

 • Poters

  udało mi się kupić model 4 w komputroniku zanim wszystko zeszło i przyznam że decyzję podjąłem pochopnie, kupiłem szybko i … nie żałuję, zdecydowanie za parę stówek nie miałem jeszcze lepszego smartfonu w łapie, POLECAM

  • http://smartfan.pl/ Noob

   W tej cenie to faktycznie niezła propozycja, a ta aktualizacja do Lollipop dodatkowo bardzo korzystnie wpływa na odbiór no i późniejszą wartość tego smartfona.