HTC-Ville-leak

Wyciekł HTC Ville z Sense 4.0 i Ice Cream Sandwich

Portal BGR opublikował zdjęcie, na którym rzekomo widać smartfon HTC Ville – pierwsze urządzenie tajwańskiego producenta, stworzone specjalnie pod system Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

HTC Ville

Słuchawka o nazwie kodowej Ville została wyposażona w system Android 4.0 Ice Cream Sandwich, wraz z nakładką HTC Sense 4.0. Smartfon posiada też 4.3-calowy ekran qHD wykonany w technologii Super AMOLED, dwurdzeniowy 1.5GHz procesor Snapdragon Series 4, 8MP kamerę z podświetlanym sensorem, oraz możliwość nagrywania w jakości 1080p.

Jak twierdzi portal BGR, urządzenie nie będzie wspierać technologii NFC, a to ze względu na to, iż jego obudowa ma zawierać metalowe elementy (być może cała będzie z metalu). Jeśli już o obudowie mowa, smartfon ma podobno mierzyć miej, niż 8mm grubości.

Co jeszcze wiadomo o HTC Ville? Urządzenie będzie wyposażone w łączność HSPA+, 1,650mAh baterię, oraz oczywiście dźwięk Beats Audio. Smartfon, wraz z „wczorajszym” HTC Edge – zostanie zaprezentowany na targach MWC w Barcelonie (luty 2012), a jego premiera sklepowa nastąpi dopiero w kwietniu przyszłego roku.

Źródło: BGR