Samsung-Galaxy-S-III-Jelly-Bean-film-0

Wyciekł oficjalny Jelly Bean dla Galaxy S III

Nareszcie mamy dowód na to, że Samsung usilnie pracuje nad Jelly Bean dla Galaxy S III. W sieci pojawił się film, na którym w pełni chwały widać oficjalny Android 4.1 na SGS3.

Samsung Galaxy S III - Jelly Bean

Film trwa ponad 10 minut i przedstawia praktycznie wszystkie aspekty nowej wersji systemu. Jak zaraz zobaczycie – zmian wizualnych w porównaniu do Ice Cream Sandwich nie ma zbyt wiele. Samsung oczywiście wyposażył system w nakładkę TouchWiz. Reszta zmian dotyczy nowych funkcjonalności Jelly Bean (jak np. ulepszony pasek powiadomień, usługa Google Now, jak i Project Butter).

Niestety, autor filmu nie uraczył nas linkiem do strony, z której można by pobrać ROM z Jelly Bean. Przypominam, że według plotek – Samsung oficjalnie wypuści Jelly Bean dla S III już 29 sierpnia, podczas prezentacji Galaxy Note II na targach IFA 2012.

Aktualizacja: ROM z firmware można już znaleźć w internecie (link w źródle). Samsung oznaczył oprogramowanie jako I9300XXDLG4. Jak zwykle przestrzegam niedoświadczone osoby przed flashowaniem swojego smartfona nieoficjalnymi metodami, radzę Wam najpierw dobrze zaznajomić się z tym tematem. Przez nieumiejętne flashowanie możecie bardzo łatwo utracić gwarancję na swój smartfon – a co gorsza, zrobić z niego bardzo drogą „cegłę”.

Źródło: XDA-Developers, GSMArena