Samsung-GT-i9300-0

Wyciekł Samsung GT-i9300, czy to Galaxy S III?

Portal PhoneArena swoimi tajnymi kanałami, dotarł do zdjęcia przedstawiającego smartfon Samsung GT-i9300 – czy to Galaxy S III?

Samsung GT-i9300

Przecieków na temat Galaxy S III mieliśmy już wiele, większość z nich to niestety marne fałszywki, chociaż zdarzały się też bardziej prawdopodobne.

Fotografia, którą możecie oglądać powyżej, przedstawia smartfon Samsung GT-i9300. Według redaktorów portalu PhoneArena, może to być właśnie upragniony przez wszystkich wielbicieli Androida – Samsung Galaxy S III. Jak sami możecie zobaczyć, urządzenie ze zdjęcia działa w oparciu o system Android 4.0 i jest pozbawione fizycznych przycisków – są tu jedynie programowe przyciski systemu ICS.

Smartfon posiada na froncie głośnik, sensory, kamerkę i ekran o wielkości 4.6 lub 4.7-cala. Na zdjęciu widać także kilka aplikacji, w jakie najwyraźniej koreański producent ma zamiar wyposażyć ten model – S Memo, S Planner, oraz S Suggest.

Jeśli o mnie chodzi – przypuszczam, że urządzenie na zdjęciu to nie Galaxy S III. Szczerze mówiąc, smartfon jest brzydki, ma dziwną, przerośniętą ramkę – i w ogóle wygląda nieciekawie. Galaxy S III będzie raczej oznaczony, jako GT-I9500 – którego pierwsze, testowe zdjęcie mogliśmy oglądać pod koniec zeszłego roku. Model na zdjęciu może być jednie odświeżoną wersją SGS2.

Źródło: PhoneArena