LG Nexus 5 – rysunek serwisowy

Wyciekła instrukcja serwisowa do Nexusa 5: pełna specyfikacja potwierdzona

Nexus 5 jeszcze nie został oficjalnie zaprezentowany, a dzięki dzisiejszemu przeciekowi – dowiadujemy się o nim praktycznie wszystkich szczegółów. W internecie ukazała się właśnie kompletna instrukcja serwisowa LG-D821, czyli właśnie Nexusa 5.

LG Nexus 5 - rysunek serwisowy

Co prawda już poprzednie przecieki ujawniły lwią część specyfikacji nowego Nexusa, jednak teraz mamy do czynienia z oficjalnym dokumentem, w którym jest praktycznie wszystko. Nexus 5 będzie więc wyposażony w 4.95″ ekran IPS 1080p, chipset Snapdragon 800 o taktowaniu 2.3GHz (cztery rdzenie Krait 400), grafikę Adreno 330 i 2GB RAM. Jeśli chodzi o aparat, to instrukcja jasno mówi, że w Nexusie 5 siedzi 8MP sensor z optyczną stabilizacją obrazu (OIS) i fleszem LED. Dodatkowo z przodu znalazło się miejsce na 1.3MP kamerkę do przeprowadzania wideorozmów.

Instrukcja mówi również o modułach łączności GSM, 3G, CDMA, LTE a także NFC i Bluetooth 3.0. Smartfon ma też port micro USB (Slimport) oraz wsparcie dla bezprzewodowego ładowania. Urządzenie będzie dostępne z pamięcią wewnętrzną o wielkości 16 lub 32GB (niestety tak jak się można było spodziewać, nie będzie slotu na karty microSD).

Czego jeszcze możemy się dowiedzieć z tej instrukcji? M.in. tego, że w Nexusie 5 jest dioda powiadomień, slot na microSIM, a całość działa pod kontrolą Andka w wersji 4.4 KitKat i jest zasilana 2300 mAh ogniwem.

Pełną treść manuala znajdziecie poniżej. Jeśli wyłowicie z niego jeszcze jakieś ciekawe informacje – napiszcie o tym koniecznie w komentarzu pod tekstem. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalną prezentację Nexusa 5, która odbędzie się jeszcze w tym miesiącu.

Źródło


 • Tomek

  To będzie slot na micro SD, czy nie. Coś się gubicie w artykule.

  • http://smartfan.pl Noob

   Wszystko się w tekście zgadza, mowa tam o dwóch slotach – microSD i microSIM (ten pierwszy na kartę pamięci a drugi na kartę SIM). Niestety microSD nie będzie, więc nie da się w Nexusie 5 rozszerzyć wbudowanej pamięci :(

 • wiek

  na str 7 jest napisane 5 cali wiec skąd 4,95? a może coś przeoczyłem

  • http://smartfan.pl Noob

   Na stronie 209 jest schemat blokowy i tam podają 4.95″ :)

 • wiek

  czekam z niecierpliwością, kasa już odłożona :) sprzęt rewelacja :)

  • http://smartfan.pl Noob

   Myślę tak samo, sprzęt zapowiada się na doskonały! No i jeszcze do tego najświeższe aktualizacje systemu Android prosto od Google :)