Xiaomi Mi-3

Xiaomi MI-3 – pierwsze zdjęcie i specyfikacja

Xiaomi to chiński producent smartfonów, o którym raczej rzadko słyszymy w Polsce. Mimo wszystko warto o nim wspomnieć, gdyż produkuje naprawdę interesujące i tanie urządzenia.

Xiaomi Mi-3

Xiaomi Mi-3

Na temat Xiaomi pisałem już niejednokrotnie. Chyba jednym z najbardziej znanych produktów tej firmy, jest w tej chwili smartfon Mi-2, który był pierwszym urządzeniem tego typu, zaopatrzonym w czterordzeniowy chip Snapdragon S4 Pro. Wszystko wskazuje na to, że nadchodzi jego następca, model Mi-3. Na temat Mi-3 wspominałem już pod koniec zeszłego roku, kiedy to w sieci pojawiła się domniemana specyfikacja tego urządzenia.

Co w tej chwili wiemy o Mi-3? Ma to być naprawdę „kozacki” smartfon, wyposażony w najmocniejszy obecnie SoC firmy Qualcomm, Snapdragon 800, 5-calowy ekran 1080p, 13 MP kamerę Exmor RS (produkcji Sony) oraz dużą, 3,000 mAh baterię.

Musicie przyznać, że specyfikacja Mi-3 robi wrażenie. Zapewne, tak jak i było w przypadku Mi-2, tak i ten smartfon będzie sprzedawany po wyjątkowo przystępnej cenie (ok. 1000 zł). Niestety, nie mamy co liczyć na to, że Xiaomi wypuści swój produkt także w innych zakątkach świata (np. w Polsce). Ten chiński producent w zupełności zadowala się swoim rodzimym rynkiem. Zresztą, na urządzenia ze stajni Xiaomi jest zazwyczaj tylu chętnych, że zwykły (czyli nie mieszkający na terenie Chin) człowiek, może zapomnieć o jego zakupie krótko po premierze.

Źródło: PhoneArena


  • n

    Raczej nie liczyłbym na to w Polsce z importu taniej niż 1800 zł.
    Jednym słowem szkoda kasy na kupowanie kota w worku i lepiej kupić markowy Nexus4 lub nowszy za kilka miesięcy i mieć aktualizację android a nie lipę