HTC M7

Zdjęcia HTC M7 z Sense 5.0 znowu w sieci

Od pewnego czasu po sieci krążą plotki na temat nowego, flagowego smartfonu HTC – modelu o nazwie kodowej M7. Tym razem w internecie pojawiło się kilka nowych zdjęć M7 oraz nakładki na system Sense 5.0.

HTC M7

Zdjęcia, które możecie dzisiaj zobaczyć, mają się nijak do renderów, które oglądaliśmy kilka dni temu. Smartfon na fotografiach bardzo mocno przypomina HTC Butterfly. Nie jest oczywiście wykluczone, że urządzenie ze zdjęcia zostało „zapakowane” w obudowę roboczą, która będzie zupełnie inna w finalnym, rynkowym produkcie.

Na froncie, oprócz ekranu (według plotek 4.7-calowego) – widzimy obiektyw kamery do rozmów wideo, „grill” głośnika, czujnik światła oraz trzy, dotykowe przyciski.

HTC M7

Tył urządzenia mieści wizjer kamery, diodę LED oraz dodatkowy mikrofon (służący prawdopodobnie do redukcji szumów otoczenia w trakcie rozmów telefonicznych) oraz „grill” głośniczka.

Na zdjęciach widać także domniemany, nowy interfejs HTC – Sense 5.0. Mamy tu m.in. nowy zegar, a wygląd Sense jest teraz bardziej subtelny, niż w poprzednich odsłonach tej nakładki (czyżby gust HTC się zmienił?).

W tej chwili nie ma żadnych oficjalnych informacji nt. M7. Możemy się jednak spodziewać, że HTC zaprezentuje swój nowy smartfon na targach MWC 2013 – a czy tak będzie w rzeczywistości? O tym przekonamy się już w przyszłym miesiącu.

Źródło: Android Police