LG Optimus L9 II

Zdjęcia i kilka szczegółów na temat Optimusa L9 II (Swift L9 II) i Optimusa G2

LG najwyraźniej usilnie pracuje nad tym, aby odświeżyć swoje bardzo udane smartfony – Optimusa G oraz wyjątkowo u nas popularnego, Optimusa L9 (w Polsce jest sprzedawany, jako Swift L9). Tym razem mam dla Was nowe zdjęcie prezentujące Optimusa G2 oraz pierwszą fotografię, ukazującą Optimusa L9 II.

LG Optimus G2

LG Optimus G2

Niestety zdjęcie, które możecie oglądać powyżej, nie potwierdza nam wcześniejszych plotek, według których G2 ma mieć 5″ ekran 1080p i chipset Snapdragon 800. Na fotografii widzimy jednie fragment dość dużego smartfona, na ekranie którego wyświetla się błąd kernela. Wychodzi więc na to, że firmware urządzenia wymaga jeszcze sporego nakładu pracy ze strony LG.

Drugi ze smartfonów, którego mało wyraźne zdjęcie możecie zobaczyć poniżej, ma na swojej górnej części napis „L9 II EU”. Jeśli to nie jest żadna ściema, to dzięki niemu możemy po raz pierwszy zobaczyć następcę Optimusa L9, model L9 II.

LG Optimus L9 II

LG Optimus L9 II

Wraz ze zdjęciem, pojawia się też kilka szczegółów dotyczących specyfikacji L9 II. W jego wnętrzu ma się znaleźć Snapdragon 400 z dwoma rdzeniami Krait o taktowaniu 1.4 GHz, 1 GB RAMu oraz GPU Adreno 305. Co do wyświetlacza, ma tu być matryca o rozdzielczości 720p (prawdopodobnie o takiej samej, 4.7″ calowej wielkości, jak w L9). System urządzenia, to oczywiście Android Jelly Bean, niestety w nie najnowszej wersji 4.1.2. Kiedy LG pokaże swoje nowe smartfony? Według przecieku ma to nastąpić jeszcze w tym miesiącu.

Źródło: GSMArena