Samsung Galaxy Note III – render

Zdjęcia przedniego panelu Galaxy Note III – 5.7″ wielkość ekranu potwierdzona (aktualizacja)

Premiera Samsunga Galaxy Note 3 odbędzie się za nieco ponad tydzień, jednak (jeśli oczywiście niniejszy przeciek okaże się prawdą) Samsungowi chyba nie uda się utrzymać swojego nowego smartbletu w tajemnicy. Zdjęcia, które zaraz zobaczycie przedstawiają podobno przedni panel Note III. Dzięki nim dowiadujemy się także, że urządzenie wcale nie będzie mieć 5.9″ ekranu.

Samsung Galaxy Note III - przedni panel

Fotografia, którą widać poniżej przedstawia cały panel SGN 3 i to wraz z podanymi wymiarami. Widzimy na nim, że przekątna ekranu nowego smartbletu Samsunga wyniesie 5.68″, co potwierdza niektóre plotki, które mówiły o 5.7″ wyświetlaczu. Szczerze mówiąc do dnia dzisiejszego byłem pewien, że Koreańczycy zdecydują się na większą przekątną ekranu. Zresztą w wielu poprzednich plotkach byłą mowa o 5.9″ wyświetlaczu. 5.7″ jest więc dla mnie sporym zaskoczeniem.

Samsung Galaxy Note III - przedni panel z wymiarami

Oczywiście to nie wszystko czego się dowiadujemy. Na powyższym zdjęciu widać także, że Samsung zdecydował się zmniejszyć ramkę okalającą ekran, która ma mieć teraz zaledwie 2.2mm. Jeśli chodzi o design, to w porównaniu z Note II zbyt wiele się nie zmieniło. Jedyną większą różnicą jaką tu widać są nieco bardziej „zaostrzone” rogi urządzenia.

Jeśli chodzi o parametry techniczne, to z licznych przecieków wiemy już, że Note III będzie dostępny (w zależności od kraju) w dwóch wariantach: z chipem Snapdragon 800 i Exynos 5 Octa. W Polsce na półki sklepów najprawdopodobniej trafi wersja ze Snapdragonem.

Aktualizacja: W sieci pojawiło się kolejne zdjęcie, które tym razem przedstawia panel Galaxy Note II (po lewej) i Note III (po prawej). Widzimy na nim, że Galaxy Note III będzie tylko minimalnie większy od swojego poprzednika.

Samsung Galaxy Note II i Note III - panele

Aktualizacja: Tym razem możecie zobaczyć pierwszy render, przedstawiający Galaxy Note III w wersji białej.

Samsung Galaxy Note III - render

Aktualizacja: Poniżej możecie oglądać kolejne, nieoficjalne zdjęcie, które pojawiło się w sieci. Widać na nim Galaxy Note III w wersji deweloperskiej. Czy taki design zostanie dobrze przyjęty przez rynek?

Źródło: GSMArena


 • Łukasz

  A może firma Spigen szykuje nam prezent (jak na fotce) i będzie dodawane etui w pre – orderze:). Nawiasem mówiąc akcesoria tej marki to wysoka półka, cenowo również ale mimo wszytsko nie zachęci mnie to w razie czego do zakupu. Musze siłą rzeczy odczekać aż cena spadnie w okolicach świąt bliżej 2k, to taka górna granica cenowa którą sobie wyznaczyłem,

 • Łukasz

  Być może Firma Spigen widziała końcową wersję N3 aby móc dopasować swoje akcesoria do nowego Note’a, stąd ten ich render

  • http://smartfan.pl Noob

   Dokładnie, tak samo jak mogli stworzyć render na podstawie powyższych zdjęć panelu przedniego – efekt osiągnęli, bo rozgłos na ich temat jest spory.