ZeroLemon Galaxy Note 3 10000mAh – bateria

ZeroLemon wypuszcza 10000 mAh baterię dla Galaxy Note 3

Jeśli standardowa, wbudowana w Samsunga Galaxy Note 3 bateria komuś nie wystarcza, może się zainteresować najnowszym produktem firmy ZeroLemon – 10000 mAh baterią.

ZeroLemon Galaxy Note 3 10000mAh - bateria

Widząc informację nt. tego akumulatora w pierwszym momencie pomyślałem, że to jakaś zewnętrzna bateria, którą można podładować dowolny smartfon / tablet. Później okazało się jednak, że to na stałe doczepiana do urządzenia bateria, będąca czymś w rodzaju pokrowca ochronnego.

Jak sami widzicie na powyższym zdjęciu, produkt ZeroLemon to w zasadzie „statek baza” dla Note 3. Jego wymiary są naprawdę ogromne, więc polecić go można jedynie tym osobom, które zrobią wszystko byle przedłużyć żywotność baterii swojego Galaxy Note 3. Pokrowiec / akumulator oferuje oczywiście możliwość użytkowania złącza słuchawkowego, USB oraz rysika S Pen. ZeroLemon pomyślało nawet nad zachowaniem obsługi NFC, więc montując baterię nie tracimy tej funkcjonalności.

Ile ZeroLemon życzy sobie za swój produkt? Jeśli zdecydujemy się na jego zakup to przyjdzie nam zapłacić 60$, czyli ok. 185 zł. Według mnie to niezła cena, bo oprócz tak gigantycznej baterii w jednym sprzęcie dostajemy także pokrowiec ochronny. Niestety nie wiem, czy baterię będzie można kupić w Polsce. Producent póki co deklaruje jedynie, że będzie ona dostępna za pośrednictwem europejskich sklepów Amazon. Mimo wszystko osoby zainteresowane nie będą chyba miały problemu, aby ją sobie zamówić.