LG G3 mini

Znamy parametry jednego z wariantów LG G3 mini?

Wygląda na to, że LG będzie w dalszym ciągu kontynuowało trend wypuszczania wersji mini swoich flagowych smartfonów. Chociaż sam producent nie zapowiedział oficjalnie prezentacji LG G3 mini, do sieci wyciekła prawdopodobna specyfikacja techniczna jednego z prawdopodobnych wariantów tego urządzenia, a konkretniej modelu LG D722.

LG G3 mini

Źródłem przecieku jest znany wszystkim miłośnikom technologii mobilnych indyjski serwis logistyczny Zauba. Smartfon D722 uchwycony w jego bazie danych ma ekran o przekątnej 4.5” oraz rozdzielczości 720p, a więc jest nieco mniejszy od swojego poprzednika. Jak zapewne doskonale pamiętacie, LG G2 mini mógł pochwalić się 4,7 – calowym wyświetlaczem. D722 ma ponadto mieć 5 – megapikselową tylną kamerę, 8 GB wbudowanej pamięci na pliki użytkownika oraz baterię o pojemności 2100 mAh. Sercem LG G3 mini ma być najprawdopodobniej procesor Qualcomm Snapdragon 400 charakteryzujący się częstotliwością taktowania 1,2 Ghz. Smartfon ten ma pracować oczywiście pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.4 KitKat oraz ma być wyposażony dodatkowo w moduł łączności LTE.

Południowokoreański producent zdecydował się zmniejszyć ekran LG G3 mini w stosunku do pomniejszonej wersji LG G2 i – co za tym idzie – zmniejszyć również pojemność baterii o prawie 350 mAh. Przypuszcza się jednak, że model G3 mini pojawi się na rynku w różnych wersjach, dlatego całkiem możliwe jest, że D722 jest po prostu tym uboższym wariantem.


  • Dane

    Warto poczekać na takie urządzenie – jeżeli tylko potwierdzi się informacja o jego produkcji 😉 Szybki, elegancki – jednym słowem styl LG

    • http://smartfan.pl/ Noob

      To prawda, obstawiam, że jego premiera nastąpi dość szybko. Smartfon stanie się pewnie podobnym hitem co G2 mini.