SmartWatch3_Smartband_leak

Znamy wygląd Sony Smartwatch 3 i SmartBand Talk

Konferencja firmy Sony na targach IFA zaplanowana została co prawda na 4 września, jednak już poznaliśmy wygląd inteligentnego zegarka od tego producenta o nazwie Sony SmartWatch 3 oraz inteligentnej opaski SmartBand Talk. Fotografie nie są niestety najwyższej jakości i nie grzeszą ostrością, jednak z powodzeniem dają nam ogólny pogląd na wygląd tych przedstawicieli technologii ubieralnych.

SmartWatch3_Smartband_leak

Inteligentny zegarek od Sony dysponować będzie 1.68″ wyświetlaczem o rozdzielczości 320 x 320 pikseli. Posiadać będzie również certyfikat IP58, który określa wytrzymałość tego urządzenia w momencie jego zanurzenia pod wodą. Sony SmartWatch 3 pracować będzie pod kontrolą systemu operacyjnego Android Wear.

Jeśli chodzi o inteligentną opaskę SmartBand Talk to należy wspomnieć o jej zakrzywionym wyświetlaczu E-Ink oraz o module łączności Bluetooth. Urządzenie będzie ponadto informowało o niektórych powiadomieniach z naszego smartfona. Bardziej szczegółowe informacje odnośnie tej opaski i jej specyfikacji technicznej poznamy jeszcze w tym tygodniu.

Sony_IFA2014_Promo_ubieralne

To jednak nie wszystko – producent chwali się, że użytkownicy nadchodzących urządzeń od Sony będą mogli zanurzyć się z nimi jeszcze głębiej niż dotychczas. Promocyjne zdjęcia i wpisy na portalach społecznościowych sugerują, że wyposażeni w te urządzenia technologii ubieralnych będziemy mogli bez obaw zanurzać się nawet na głębokość 2 metrów. Jakie niespodzianki jeszcze szykuje nam Sony? O wszystkim dowiemy się już 4 września.