ZTE Blade C

ZTE Blade C – smartfon z Jelly Bean dla mas

Chińska firma ZTE zaprezentowała swój nowy, budżetowy (nawet bardzo budżetowy) smartfon z systemem Android – model Blade C.

ZTE Blade C

Oczywiście smartfon, jak na budżetową słuchawkę przystało – nie ma zbyt mocnej specyfikacji. Mamy tu 4-calowy ekran WVGA (800 x 480), 3 MP kamerę, dwurdzeniowy 1 GHz chipset MediaTek MTK 6577, 512 MB RAM oraz 4 Gb pamięci wewnętrznej. Chyba największym atutem tego smartfonu jest fakt, że już po wyjęciu z pudełka – działa w oparciu o system Android 4.1 Jelly Bean (co póki co jest rzadkością w telefonach z niskiej półki cenowej). Urządzenie mierzy 124 x 64 x 11 mm i jest zasilane 1,600 mAh baterią.

Według portalu UnwiredView, ZTE Blade C V807 jest już do nabycia w chińskich sklepach, gdzie można go kupić za niespełna 112$ (ok. 355 zł!). Cena powala swoim niskim poziomem, jednak w tej chwili nie wiadomo, czy słuchawka trafi także do Europy. Swoją drogą, nie spodziewałbym się, że będzie go można u nas kupić w tak niskiej cenie. Mimo wszystko, tak tanie urządzenie byłoby świetną alternatywą chociażby dla routerów 3G.

Źródło: UnwiredView


  • Nazir

    O coś dla mnie za 300zł to zmienię mini5570 na ruter mobilny i będzie można jeszcze zadzwonić z Play online na kartę jak jest kasa na koncie za doładowanie.
    Lepsza oferta od modem usb lub inne za 400 zL.