ZTE Nubia Z9

ZTE Nubia Z9 na zdjęciach?

Wygląda na to, że ZTE Nubia Z7 doczeka się w niedługim czasie swojego następcy, którego to prawdopodobny wizerunek ukazują zdjęcia zamieszczone w tym tygodniu w Internecie. Nazewnictwo, którego od jakiegoś czasu używa ta chińska firma, może wskazywać, że smartfon ten będzie nosić nazwę Nubia Z9.

ZTE-Nubia-Z9_photo_leak1

Dwa zdjęcia ukazujące najprawdopodobniej model ZTE Nubia Z9 zdradzają, z jak niewielkimi bocznymi ramkami będziemy mieli do czynienia. Poza tym, pod ekranem znajdziemy charakterystyczny, czerwony przycisk Home, który typowy jest dla urządzeń z serii Nubia tego chińskiego producenta.

ZTE-Nubia-Z9-photo_leak2

Przypomnę w tym miejscu, że ZTE Nubia Z7 posiada 5,5 – calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli oraz napędzany jest przez czterordzeniową jednostkę Qualcomm Snapdragon 801, która otrzymuje wsparcie ze strony 3 GB pamięci RAM. Na tyle zamontowano ponadto 13 MP kamerę główną z optyczną stabilizacją obrazu. Poza tym, w modelu Nubia Z7 nie zabrakło dwóch slotów na karty SIM oraz modułu łączności LTE.

Spekuluje się, że ZTE Nubia Z9 swoją premierę ma mieć jeszcze przed końcem tego roku, a sprzedawany będzie w Chinach dzięki współpracy ZTE z jednym z największych chińskich sklepów internetowych JingDong Mall. Niestety, nie możemy w chwili obecnej powiedzieć niczego odnośnie prawdopodobnej specyfikacji technicznej tego urządzenia, ani tym bardziej o jego cenie. Pewne jest jednak to, że jeśli zdjęcia te faktycznie zwiastują rychłą premierę ZTE Nubia Z9, to możemy spodziewać się licznych przecieków i doniesień na temat tego modelu w najbliższej przyszłości.