ZTE Open

ZTE Open z systemem Firefox OS zaprezentowany w Barcelonie

ZTE oficjalnie zaprezentowało smartfon, o którym mogliśmy usłyszeć już wczoraj. Oto ZTE Open z Firefox OS i 3.5-calowym ekranem.

ZTE Open

ZTE Open

Alcatel to jak widać, nie jedyny producent, pokazujący dzisiaj słuchawki z systemem Mozilli. Według chińskiego producenta, smartfon ma 3.5-calowy ekran HVGA, jednordzeniowy 1 GHz procesor (rdzeń Cortex-A5) oraz 256 MB RAM. Jeśli chodzi o pojemność pamięci użytkownika, to tak jak w przypadku Alcatela One Touch Fire, mamy tu 512 MB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć kartą microSD (2 GB karta jest w zestawie).

Łączność zapewnia tu moduł 3G (7.2Mbps HSDPA, 5.76Mbps HSUPA), wraz z Wi-Fi b/g/n, Bluetooth 3.0, GPS oraz radiem FM. Do dyspozycji potencjalnego użytkownika, będzie także 3.2 MP, główna kamera. Smartfon do sklepów trafi w dwóch wersjach kolorystycznych: niebieskiej i pomarańczowej.

Jak się możecie domyślać, urządzenie zasili szerokie już grono słuchawek budżetowych (w cenie poniżej 500 zł). Poniżej umieszczam wideo portalu Engadget, na którym możecie zobaczyć ZTE One w akcji.

Źródło: Engadget, AllThingsD


  • Kot

    Nazir to gimbus i gbur ić sie wypachać z swoimi gimbusowsko-fanbojskimi komentami
    pozdro

  • Nazir

    Nowy „Zetafon” na abonament dla gimbazy i moherów 😀