ZTE V81

ZTE V81 – nowy tablet chińskiego producenta

ZTE, oprócz bardzo taniego smartfonu z systemem Android, zaprezentowało dzisiaj także swój 8-calowy tablet – model V81.

ZTE V81

ZTE to producent, który jeszcze do niedawna był dla nas bardzo egzotyczny. Rosnąca popularność produktów tej firmy sprawia jednak, że teraz już prawie wszyscy kojarzą ZTE. Ta chińska firma, dzięki swojemu rodzimemu, bardzo chłonnemu rynkowi – jest coraz bardziej popularna. W czwartym kwartale zeszłego roku ZTE udało się nawet osiągnąć miano piątego co do wielkości, największego dostawcy smartfonów na świecie.

ZTE najwyraźniej nie zamierza poprzestawać na produkcji smartfonów. Do portfolio ZTE trafił właśnie kolejny, androidowy tablet, model V81. Urządzenie z całą pewnością należy sklasyfikować do średniej półki cenowej. Zostało ono wyposażone w 8-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, 1.4 GHz dwurdzeniowy procesor, 1 GB RAM, 2 MP kamerę, port HDMI i 3,700 mAh baterię.

ZTE V81

ZTE w tej chwili nie ujawniło jeszcze daty dostępności oraz ceny tabletu. Możemy być jednak pewni, że na targach MWC 2013 zostanie ujawnionych na jego temat więcej szczegółów. Zapominalskim przypominam, że targi Mobile World Congress trwają od 25 do 28 lutego.

Źródło: UnwiredView


  • Nazir

    Dziadostwo i szkoda kasy do tego rozmiar ekranu jak za czasów poprzedniej epoki 4:3 jak iPad

    • http://smartfan.pl Pest

      Moim zdaniem to kwestia ceny, jak zaoferują go w przedziale 300-400 zł, to się sprzeda jak ciepłe bułeczki.